Діти недільної школи Андріївського храму привітали полтавців

07 января 2020, 18:57, Полтава

7 січня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, після ранньої Божественної літургії в храмі святого апостола Андрія Первозванного м. Полтави відбулося дитяче свято “Христос народився, славімо Його”.

Вихованці недільної школи показали театралізоване дійство, декламували вірші, співали колядки.

Після виступу в храмі діти взяли участь і в привітанні з Різдвом Христовим ігумені Сергії та насельниць Полтавського Хрестовоздвиженського жіночого монастиря. Останнє спів свята “Ой, радуйся, земле …” разом з дітьми співали усі присутні в храмі. Після свята діти отримали солодкі подарунки.

8 січня 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, після Божественної літургії вихованці недільної школи храму Андрія Первозванного привітали з Різдвом Христовим полтавчан.

Діти заспівали колдяки в ресторанах “Версаль”, “Галушка”, “Баранчик”, для співробітників компанії “Полтехкомплект”, оптового складу “Скриня”, співали колядки в спортивному залі “Спортлайф”, в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка та інших полтавських закладах .

Дітям подарували багато іграшок та фруктів. Всі отримали масу позитиву. Сподіваємося, що цей почин стане постійним щорічним заходом.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ