Віцеректор семінарії взяв участь у роботі православного молодіжного фестивалю «ORTHOFEST-2019»

25 июля 2019, 11:45, Киев

З благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та на запрошення голови Синодального відділу у справах молоді архієпископа Обухівського Іони, віцеректор семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін взяв участь у роботі православного молодіжного фестивалю «ORTHOFEST-2019».

Фестиваль проходив з 22 по 27 липня у наметовому містечку в селищі Глібовка під Києвом, на який з усіх куточків України з’їхались 400 учасників.

25 липня владика Веніамін провів лекцію-бесіду, розкривши основні аспекти щодо вибору професії, що стане необхідною допомогою у виборі майбутнього життя.

Упродовж 5 днів роботи Ортофесту були прочитані лекції відомими богословами, проведені міні-бесіди зі священнослужителями, екологічна лабораторія со-творчості, майстер-класи з рукоділля, спортивні ігри та заняття, а також виступили популярні музичні колективи.

Фестиваль тривав до 27 липня і завершив свою роботу участю всіх учасників у Всеукраїнському хресному ході до Дня хрещення Русі від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ