Православний сімейний наметовий табір на Пслі

12 июля 2019, 13:45, Полтава

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, з 6 по 13 липня 2019 року відбувся православний сімейний наметовий табір на Пслі. Головна мета літнього табору – створити сприятливі умови відпочинку для вихованців Духовно-просвітницького центру Свято-Миколаївського собору та їхніх батьків, в яких можна оздоровитися, поспілкуватися, помолитися пізнати нове та цікаве. Організатори викладачі семінарії – проректор з виховної роботи протоієрей Ростислав Денисюк та директор центру протоієрей Георгій Коваленко.

У свято Різдва Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна та первоверховних апостолів Петра і Павла у наметовому храмі звершувалися Божественні літургії, а щодня – ранкові і вечірні молитви.

Під час літньго відпочинку батьки проводили цікаві заняття з медицини, риболовлі, розпізнавання польових рослин, приготування їжі, плавання на човні та поводження на воді. Кожного дня проводилися різні конкурси зачісок, пісчаної фігури, малюнків, стрільби з лука, день самоврядування, різні естафети.

У всіх учасників табору залишилися яскраві враження та теплі спогади.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ