Подарунок Запорізькому обласному художньому музею

04 февраля 2019, 10:24, Запорожье

Нещодавно іконописна школа імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії взяла участь у виставці сучасного українського іконопису "Тобі, Господи", що проходила в стінах Запорізького обласного художнього музею.

На прохання організаторів виставки та з благословення ректора ПМДС Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа колекцію Запорізького обласного художнього музею поповнила робота "Різдво Христове" письма одного із студентів іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської семінарії.

Довідка. У наші дні колекція Запорізького обласного художнього музею досягає близько 13000 унікальних художніх творів. Це різноманітні ікони, скульптури, графіка, живопис, а також предмети українського народного мистецтва. Художній музей – це культурний центр Запоріжжя, місце, де зібрані найкращі полотна міста і проводяться найцікавіші та унікальні виставки. Він володіє найбільшою на півдні України колекцією українського народного декоративного мистецтва.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ