УВАГА! Конкурс підручників та навчальних посібників з предмету «Біблійна історія та християнська етика».

22 июля 2011, 11:57, Україна

Місіонерським відділом та відділом релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви оголошується конкурс із підготовки комплекту підручників та навчальних посібників з культурологічного предмету духовно-морального спрямування за навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів «Біблійна історія та християнська етика».

Вказана програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (Лист 1/11-11629 від 21 грудня 2010 року) і спрямована на формування і розвиток особистості українського громадянина на засадах християнських духовних цінностей.

З програмою «Біблійна історія та християнська етика» можна ознайомитися на офіційному сайті Відділів місіонерського та релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви (http://www.rokim.org.ua ).

Запитання та пропозиції можна надсилати на електронну адресу bihe@i.ua. В ході роботи по написанню підручників та навчальних посібників ключові питання можливо узгодити із секретарем Місіонерського відділу при Священному Синоді Української Православної Церкви Іриною Петрівною Ковальчук (адреса для листування: 01015, Україна, м. Київ-15, вул. Лаврська 15, корпус 70-А, Місіонерський відділ. У Києві тел/факс : +38 044 280 48 59, E-mail: ipkov2008@i.ua, у Полтаві тел.+38 0532 59 59 91, E-mail: pravpoltava@ukr.net).

Кращий комплект підручників та навчальних посібників буде відзначений грошовою премією.

Бажаючих висловити свої пропозиції, зауваження, коментарі щодо викладання у школах культурологічного предмету духовно-морального спрямування та написання посібників для нього запрошуємо взяти участь у публічній дискусії на форумі офіційного сайту відділів місіонерського та релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви (http://www.rokim.org.ua ).


Підручники та посібники мають бути написані відповідно до навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Біблійна історія та християнська етика» та загальних вимог Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоров'я України стосовно написання підручників та посібників для загальноосвітніх навчальних закладів. З документами, що містять вказані вимоги, можна ознайомитися на офіційному сайті Відділів місіонерського та релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви (http://www.rokim.org.ua ) а також на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоров'я України.

Вимоги до підручників:

- Положення про Всеукраїнський конкурс навчальних програм та підручників для загальноосвітніх навчальних закладів

- Гігієнічні вимоги до друкованої продукції для дітей

- Порядок надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв

- Інструктивно-методичні матеріали до складання експертних висновків та заповнення оцінних листів предметними експертними комісіями Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Прес-служба Місіонерського відділу