Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Рекомендації Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви по організації дистанційної форми парафіяльної освіти дітей і дорослих.

12 мая 2020, 12:51, Киев

1. Ці рекомендації описують дистанційні форми парафіяльної взаємодії з групами дітей і дорослих на час введення загальнонаціонального карантину на всій території України.


2. В період загрози зараження короновірусною інфекцією на тих парафіях, де є кадрова і технічна можливість, рекомендується організувати просвітницьку діяльність з дорослими і дітьми в дистанційній формі.


3. Переведення просвітницьких занять з дітьми і дорослими у дистанційний формат взаємодії не пов'язаний з необхідністю «укластися в програму» або «видати певний обсяг знань». Швидше це викликано потребою зберегти і підтримати довірливий, особистий контакт парафіяльного педагога з дітьми і катехізатора з дорослими. Потрібно пам'ятати про те, що настанова у вірі розуміється не як схоластична передача сукупності віроповчальних визначень, а як виховання християнських чеснот, цінностей та моральних засад. Процес настанови у вірі принципово ширший і глибший за інтелектуальний процес передачі і засвоєння інформації.


4. Відповідно до технічних можливостей парафія організовує проведення просвітницького занняття для дітей і дорослих (катехізаторські бесіди, євангельські групи, заняття в недільній школі, лекторії для дорослих, молодіжні збори і так далі) у форматі вебінарів (відеоконференцій) на зручній онлайн-платформі (наприклад, Skype, Viber, Discord або ін.) через Інтернет.


5. Важливі Особливості Skype як освітньої платформи (https://www.skype.com): безкоштовна установка і використання; простий інтерфейс і управління; можливість організації віртуальної зустрічі без реєстрації і установки додатка (https://www.skype.com/ru/free-conference-call/); можливість приєднання до онлайн-конференції до 50 учасників; можливість приєднання учасників, що не мають програми, по посиланню (у браузері GoogleChrome);необмеженість часу групової конференції; можливість демонстрації екрану, запису конференції, чат-спілкування і так далі/


6. Зразковою моделлю реалізації дистанційної форми парафіяльної просвіти дітей може бути приклад роботи під час карантину недільної школи храму святителя Феодосія Чернігівського Святошинського благочиння міста Киева, яку проводить Заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ протоієрей Олександр Білокур. Серед дітей була налаштована робота на платформі Discord, створена група, в якій двічі на тиждень проводяться заняття, в неділю по вивченню Священного Писання, а в середу по вивченню богослужіння православної церкви (літургіці). Також кожного ранку та ввечері в режимі онлайн діти читають ранішні та вечірні молитви, які благословляє та закінчує священик, який також проводить духовні бесіди, в яких беруть участь не лише учні недільної школи, але також і їхні батьки, молодші брати та сестри. Така робота позитивно сприяє на внутрішнє особисте духовне життя та внутрішене життя парафії в цей нелегкий критичний час, в якому перебуває наше суспільство.

Прес-служба Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви20