Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Немає перепони для добра

23 апреля 2020, 14:16, Полтава

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, в дні великодніх свят волонтери єпархіального відділу соціального служіння та благодійництва спільно з небайдужими полтавцями, проявляючи любов і турботу до ближнього, здійснювали справи милосердя.

У цей нелегкий час допомагав хто чим міг: хтось шив захисні маски, хтось пожертвував на матеріали для них і на покупку продуктів, інші купували потрібні продукти і предмети першої необхідності. Були й ті, хто допомагав з доставкою на особистому транспорті. Також істотну допомогу надало керівництво Полтавської єпархії.

Взагалі, важкі часи – дуже цікавий і значимий період в житті кожного з нас. Саме зараз ми можемо краще дізнатися свою душу, заглянувши в неї глибше. Чи справжній я християнин? Чи справді я люблю ближнього або моя любов – це всього лише “чергова” посмішка у відповідь на такі ж схвалення з боку оточуючих? Так чи проявляється справжня любов, яка “… милосердствує …, не шукає свого, усе зносить, … у все, сподівається всього, усе терпить”? І чи можемо ми сьогодні наслідувати приклад Євангельської бідної вдови, яка “… з убозтва свого весь прожиток, що мала”

Центр “Благо” при єпархіальному відділі соціального служіння та благодійництва на чолі з протоієреєм Андрієм Симоном об’єднує тих людей, які готові допомагати, тих, хто не може залишатися байдужим, коли комусь важко.

Ось і зараз “благовци” не залишили без уваги самотніх людей і багатодітні сім’ї, словом, тих, хто не може зараз подбати про себе сам.

А на вітальне “Христос Воскрес!” вдячні люди відповідали “Воістину Воскрес!”, і в цій відповіді відчувалася надія і віра у велику любов Господа до всіх стражденним, частинку якої мають щастя передати наші небайдужі волонтери.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ23