Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Співробітники Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції присвяченій вихованню духовності особистості

27 февраля 2020, 10:27, Киев

27 лютого 2020 року, у м. Києві в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління пройшла Всеукраїнська науково-практичної конференція «Виховання духовності особистості у контексті реалізації цілей сталого розвитку України». З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у конференції взяли участь Заступник Голови відділу по місіонерській роботі протоієрей Георгій Крючков та секретар відділу Ковальчук Ірина Петрівна.

Організаторами наукового форуму виступили: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, Громадська рада з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Мета конференції - пошук шляхів досягнення цілей сталого розвитку українського суспільства на основі актуалізації взаємозв'язку духовності, освіти й виховання; вироблення пропозицій щодо упровадження духовних та екологічних цінностей у педагогічний процес закладів освіти нашої держави.

У роботі форуму брали участь духовні лідери та представники практично всіх релігійних конфесій України, окремих громадських організацій, працівники закладів освіти, науковці, ЗМІ . Вів конференцію ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар.

На запрошення організаторів та з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, участь у конференції взяв Вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук та професор Микола Олексійович Супрун.

Вчений секретар виголосив вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організаторам та учасникам наукового форуму.

Заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ з місіонерської роботи протоієрей Георгій Крючков виголосив вітальне слово учасникам конференції від Голови відділу митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.

У рамках форуму відбулися: пленарне засідання – з доповідями виступили провідні науковці, освітяни, представники релігійних та громадських організацій; експертні дискусійні панелі - «Горизонт духовності виховання»; «Роль інститутів громадянського суспільства у взаємодії соціуму і природи»; секційні засідання - «Екологічні та духовні основи сталого розвитку українського суспільства у XXI столітті»; «Соціально-філософський, мистецький та психолого-педагогічний дискурси взаємодії людини і природи».

Матеріали конференції, тези виступів її учасниів будуть опубліковані в окремій збірці.

Розглянувши питання порядку денного учасники заходу ухвалили відповідну резолюцію.Прес-служба Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви, dea.edu.ua, kdais.kiev.ua97