Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Стрітенський бал — свято православної молоді!

23 февраля 2020, 19:27, Кременчуг

23 лютого 2020 року в Кременчуці в Міському палаці культури, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, відбувся справжнісінький бал! Так Недільна школа Свято-Успенського кафедрального собору міста Кременчука традиційно відзначила Всесвітній день православної молоді, який святкується на Стрітення Господнє.

В цьому році в молодіжному Стрітенському балі взяли участь близько 120 чоловік! На торжество у мармуровий зал МПК зібралася православна молодь з Кременчуцької, Полтавської, Олександрійської та Бориспільської єпархій. Також, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у Стрітенському балі для молоді взяли участь студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Програма складалася з історичних бальних танців, майстер-класів, конкурсу на кращу танцювальну пару, старовинних бальних ігор, творчих виступів і фотосесії з професійним фотографом. Родзинкою заходу став виступ учнів і викладачів музичної школи №2 м.Кременчука. Під звуки класичної музики у виконанні ансамблю скрипалів бальні танці виглядали ще ефектніше. Протягом п'яти годин феєричного свята в залі панував дух єднання, віри і любові.

Глядачами цього торжества стали батьки, родичі, друзі хлопців і багато небайдужих. Позитивні емоції зашкалювали! Серця учасників переповнялися щастям від спілкування в танці, а батьки непідробно раділи за молоде покоління, яке з таким інтересом прагне до відродження культурного історичної спадщини.

Організатори свята висловлюють щиру подяку владиці Миколаю і міській владі, за чиєї підтримки відбувся в Кременчуці Стрітенський бал для молоді. Як зауважила керівник Недільної школи Т.Ю. Попова, від усіх учасників величезне спасибі за допомогу владиці Веніаміну – віцеректору Полтавської місіонерської духовної семінарії, архимандиту Василію (Анохіну) – наміснику Потоцького Свято-Антонієво-Феодосіївського монастиря, Гончару Юрію – директору ДМШ №2 м.Кременчука, Чишко Володимиру, Озеровій Жанні і, звичайно, всім небайдужим батькам Недільної школи Свято-Успенського кафедрального собору міста Кременчука.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ126