Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

В КДАіС завершила роботу Міжнародна наукова конференція, присвячена новомученикам та сповідникам ХХ століття

07 февраля 2020, 12:55, Киев

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, представники Полтавської духовної школи виступили модераторами секцій та доповідачами на науковій конференції.

7 лютого 2020 року, в Київській духовній академії і семінарії завершила свою роботу Міжнародна конференція «Церква Мучеників: Гоніння на віру і Церкву в ХХ столітті», яка, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, проводилась до 20-річчя прославлення у святих новомучеників і сповідників ХХ століття.

Організаторами наукового форуму виступили: Київська духовна академія і семінарія та Центр вивчення спадщини Новомучеників і Сповідників ХХ століття.

Форум у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі зібрав майже 100 науковців з 17-ти країн: України, Німеччини, Італії, Франції, США, Великобританії, Польщі, Румунії, Словаччини, Сербії, Естонії, Латвії, Грузії, Росії, Білорусі, Молдови та Ізраїлю.

У четвер, 6 лютого, під час роботи секція 2: «Новомученики і сповідники ХХ століття: подвиг і спадщина», з благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, віцеректор єпископ Новосанжарський Веніамін зачитав доповідь владики ректора, митрополита Филипа, на тему: «Мученики за віру на Полтавщині в ХХ столітті».

У п'ятниця, 7 лютого, після Божественної літургії у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських з нагоди дня пам'яті священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, учасники наукового форуму працювали на 2-х секціях: Секція 4: «Мучеництво і сповідництво в історії Церкви: пам'ять і осмислення» та Секція 5: «Православна Церква в СРСР в період атеїстичних гонінь ХХ століття»

Представники Полтавської духовної школи виступили модераторами секцій та доповідачами на науковій конференції. Зокрема, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії, кандидат філософських наук, єпископ Новосанжарський Веніамін (Погребной) виступив модератором секції 4: «Мучеництво і сповідництво в історії Церкви: пам'ять і осмислення» та виголосив доповідь на тему: «Феномен страждань: праведний Іов, пророк Ісайя, мученики, Христос»; проректор з виховної роботи та викладач ПМДС протоієрей Ростислав Денисюк виступив модератором секції 5: «Православна Церква в СРСР в період атеїстичних гонінь ХХ століття» та виголосив доповідь на тему: «Рух «непоминающих» в Полтавській єпархії в 1930-ті роки».

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ134