Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Четвертий день роботи 1-го Молодіжного літнього богословського інституту

04 июля 2019, 17:26, Горішні Плавні

4 липня 2019 року, Молодіжний літній богословський інститут продовжив свою роботу. Першою лекцією четвертого дня була «Церква - мала сім'я», прочитав її духівник та викладач Полтавської місіонерської духовної семінарії протоієрей Георгій Граб. Лектор наголосив на тому, що людина повинна вести активне духовне життя. Якщо вона не веде активного духовного життя, то вона відносин, кращих чим ті, які є в її уяві, не побудує. «А наша уява – ідеальні відносини» – підкреслив він. Також отець духівник зауважив, що не можливо побудувати ніяких добрих відносин без знання і стремління до основної цілі, яка лежить через мене самого – «Царствие Божие внутрь вас есть» (Лук. 17:20-21).

У наступній лекції «Як молилися наші предки і люди інших релігійних культур?» викладач семінарії протодиякон Яков Прутян розповів про особливості духовної культури епохи палеоліту: жертвоприношення, уяву наших предків про загробне життя та їх посмертну участь.

Після обіду учасники здійснили екскурсійну подорож до Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (м. Горішні Плавні). Очолив групу викладач семінарії протоієрей Георгій Коваленко.

Перед початком екскурсії вони пройшли інструктаж з техніки безпеки і отримали спецодяг. Із великим задоволенням молодь слухала захоплюючу розповідь екскурсовода про історію ПГЗК, де видобувають руду та були вражені масштабами виробництва.

Далі учасники відправились до Горішньоплавнівського історико-краєзнавчого музею. Зберігач фонду музею Власюк І.М. ознайомив молодь з музейними експозиціями, такими як: «Історія будівництва міста та гірничо-збагачувального комбінату», «Історія підрозділів ВАТ «ПГЗК»», та іншими.

Повернувшись до семінарії учасники інституту слухали лекцію «Роль ікони в молитві». Яку важливу роль у житті християнина займає ікона – як образ Першообраза, та про сутність молитви і її правильність, розповів викладач семінарії протоієрей Анатолій Боярчук.

У вечері учасники МЛБІ з викладачами, священством відправились на пікнік на берег Дніпра. На природі викладач семінарії протоієрей Миколай Попльонтаний провів літературний вечір «Таїнство вічності». Читали вірші та прозу поетів і письменників раннього та пізнього романтизму. Частково обговорили філософську статьтю М.О. Бердяєва «Время и вечность». Їли смачну, приготовлену на багатті юшку, грали у спортивні ігри, спілкувались. Молодь подарувала віцеректору єпископу Веніаміну, священникам та викладачам пісню «Вера вечна, вера славна, наша вера Православна!» та слова подяки.

У семінарії за чаюванням молодь спілкувалася з владикой Веніаміном. Також порадував учасників молодіжного інституту викладач семінарії Юрій Петрович Петролюк, прочитавши їм відомі українські народні казки «Колобок», «Курочка ряба», «Коза-дереза» у своєму авторському перекладі церковнослов’янською мовою.

Прес-служба Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви141