Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Завершила роботу Літня школа з основ іконопису при ПМДС

28 июня 2019, 12:51, Горішні Плавні

28 червня 2019 року завершила роботу Літня школа з основ іконопису при Полтавській місіонерській духовній семінарії, організована Іконописною школю імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта з благословення ректора Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.

За два тижні навчання учні мали змогу ознайомитися із сакральним християнським мистецтвом, доторкнутись до техніки написання ікон, здобути нові навички та базові знання, провести час у творчій атмосфері та познайомитися з однодумцями.

Окрім практичних занять з іконопису, розклад містив і теоретичні дисципліни, такі як Іконознавство та Історія церковного мистецтва, кінолекторії, бесіди з духівником семінарії протоієреєм Георгієм Грабом, присвячені питанням християнської етики та психології.

У неділю, 23 червня, після Божественної літургії, учні на чолі з викладачами семінарії протоієреєм Олександром Носенком та протоієреєм Павлом Рудьом вийшли на пікнік на берег Дніпра, де мали змогу не тільки поласувати приготовленою на багатті їжою, а й поспілкуватися та покататися на човні.

У вівторок, 25 червня, викладач семінарії протоієрей Миколай Попльонтаний провів літературний вечір «Ставлення до ікони та іконопису в літературі XIX ст.», де було обговорено конфлікт живопису та іконопису у творах М.О. Польвого, М.В. Гоголя та О.С. Пушкіна.

У середу, 26 червня, учні здійснили екскурсійну подорож до Горішньоплавнівського історико-краєзнавчого музею. Зберігачі фонду ознайомили гостей з музейними експозиціями: «Історія будівництва міста та гірничо-збагачувального комбінату», «Історія підрозділів ВАТ «ПГЗК»» та іншими. Очолив групу викладач семінарії протоієрей Георгій Коваленко.

28 червня, у храмі преподобного Нестора Літописця учасники Літньої школи з основ іконопису, викладачі Т.М. Хаустова, Л.І. Прутян на чолі з віце-ректорм Преосвященнішим єпископом Новосанжарським Веніаміном подякували Богу за навчання та попросили заступництва у Небесного покровителя – преподобного Порфирія Кавсокаливіта.

Після богослужіння владика Веніамін привітав учнів із завершенням навчання та вручив свідоцтва про теоретичну і практичну підготовку в Літній школі з основ іконопису.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ94