Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Оркестру народних інструментів ПСМНЗ «Дитяча музична школа» — 45 років

29 марта 2019, 18:54, Горішні Плавні

У великій залі міського Палацу культури і творчості відбувся святковий концерт з нагоди 45-річчя оркестру народних інструментів викладачів міської музичної школи під керівництвом Володимира Андріянова у якому взяла участь викладач вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віта Вікторівна Гажала.

29 березня 2019 року у великій залі Палацу культури і творчості м.Горішні Плавні з нагоди 45-річчя оркестру народних інструментів викладачів міської музичної школи під керівництвом Володимира Андріянова відбувся святковий концерт. Урочистий захід зібрав викладачів і учнів навчального закладу естетичного виховання, шанувальників інструментальної музики та вокального мистецтва.

Оркестрантів привітав міський голова Дмитро Биков. Звертаючись до учасників оркестру, цінителів виконавського мистецтва талановитого колективу, він процитував слова Фрідріха Ніцше про те, що «без музики життя було б помилкою». «Складно не погодитися з цими словами, – зазначив міський голова. – Вони містять у собі величезний зміст. Адже музику слухають всі, і в ній можна багато почути, вона мотивує і змушує творити. Це своєрідний двигун життя, який не можна побачити, не можна помацати, але який можна почути й відчути». Дмитро Биков підкреслив, що в століття синтезаторів і цифрових технологій «живий» звук набагато сильніше впливає на людину, музика, яка народжується на сцені, створює особливу атмосферу, викликає багато емоцій і вражень, наповнює душу чарами й гармонією. Історія зародження, становлення і творча діяльність оркестру народних інструментів викладачів музичної школи є прикладом для багатьох. «Усіх вас вирізняє творча фантазія, вміння втілювати художній задум диригента, працьовитість, здатність працювати в колективі, зберігаючи при цьому індивідуальність виконавської майстерності», – сказав міський голова Дмитро Биков, щиро подякувавши за вагомий внесок у розвиток мистецтва в нашому місті, невичерпну творчу енергію художньому керівнику і диригенту Володимиру Андріянову. «Ми із задоволенням відвідуємо ваші концерти, що дарують особливий заряд натхнення й радості», – підсумував міський голова, побажав колективу творчого довголіття, успіхів, благополуччя й передав для оркестру музичні інструменти: кахон, ударний музичний інструмент родом із Перу, віолончель і бас-гитару.

Із вітаннями до оркестрантів звернулася начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, яка зазначила, що містяни пишаються таким чудовим оркестром народних інструментів. Особливі слова подяки адресувала беззмінному керівникові оркестру упродовж 45 років Володимиру Андріянову, вручила йому букет квітів та подарунок для учасників оркестру.

До привітань приєдналися колеги, які представляють творчу сім’ю міського Палацу культури і творчості. Вони побажали колективу довголіття, плідної роботи та вдячної публіки.

Вітаючи оркестр народних інструментів із 45-річчям діяльності, директор музичної школи Анатолій Головня висловив слова щирої вдячності колективу талановитих музикантів, його художньому керівнику й диригентові Володимиру Андріянову, солістам, які співпрацюють з оркестром, за виконавський професіоналізм, невичерпну творчість, за вміння радувати своїх шанувальників цікавим концертним репертуаром.

Публіка гучними оплесками вітала талановитий колектив музикантів-ентузіастів, які відкрили святкову концертну програму твором композитора Андрія Петрова «Полька-галоп» з кінофільму «Про бідного гусара замовте слово». Святковий концерт продовжився виступом колишньої учениці музичної школи, випускниці Донецької консерваторії, оперної співачки й солістки оркестру, викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Гажали. У її виконанні прозвучали українські народні пісні «Чорнії брови, карії очі», «На вулиці скрипка грає», Вінченцо ді Кьяра «Іспанське болеро». Порадував піснею «Летять, ніби чайки» на слова Лади Реви, музика Юдифи Рожавської соліст колективу Палацу культури і творчості «Натхнення» (керівник Тетяна Павлович) Григорій Безуглий. Уперше в супроводі оркестру народних інструментів юна солістка студії «Вокал-клас» (керівник Алла Федо) Єлизавета Павлюк виконала пісню «Пам’яті Карузо» Лучіо Далла. У виконанні талановитого музиканта, композитора й вокаліста Віктора Шмигла прозвучали його пісні «Україна» і «Летять додому журавлі», романс «Тільки раз бувають у житті зустрічі» (автор тексту Павло Герман, музика Бориса Фоміна). У виконанні Алли Федо прозвучала пісня «Артист» на слова Вадима Крищенка, автор музики Степан Гіга.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ165