Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Різдво Христове у Котельві

07 января 2019, 18:01, Полтава

7 січня, в районному будинку культури смт.Котельви відбувся Різдвяний концерт. Організатором цього святкового заходу, як і багато років поспіль, є Свято-Троїцький храм Української православної церкви. Щоразу колектив, у складі протоієрея Василія Довганича, настоятеля цього храму, протоієрея Романа Довганича, матушок Анни та Ірини, вихователів Людмили Минець та Валентини Голенко докладають максимум зусиль, вкладаючи частинку своєї душі в Різдвяну зустріч всіх учасників та глядачів із Спасителем.

01

Учасниками Різдвяного концерту були дорослі та діти, виключно прихожани Свято-Троїцького храму. На початку свята прозвучав хвалебний піснеспів – тропарь Різдву Хрисовому, а далі – традиційна коляда у виконанні кліросного хору «Добрий вечір люди..» та інші. Зворушливі пісенні номери прозвучали у виконанні чоловічого хору «Ой там Божа Мати» та «Будьте здорові», які пробудили у кожному глядачеві радість та щирість у цей величний день.

02

Важко переоцінити прекрасний виступ верхнього хору, які захопили кожного присутнього своїм, ніби ангельським, співом, прекрасним вбранням, актуальними словами-зверненнями до сучасного покоління мовою колядок та піснеспівів. В цей же час тривав показ фото – короткої історії життя Свято-Троїцької церковної громади, починаючи від приїзду в Котельву отця Василія Довганича, який, до речі, приклав чимало зусиль до відкриття всіх нині діючих православних храмів у нашому районі. Але історія триває, віримо і молимо Бога, що і далі Господь через Свою вірну Церкву буде приводити до Себе і інші покоління християн…

03

А діти недільної школи, а їх зараз близько 50!, показали своє акторське вміння, показуючи події у дні Різдва Христового, виконали святкові колядки та затанцювали лагідні таночки сніжинок. Адже діти – то завжди діти!

04

Під час усього дійства у присутніх людей панував святковий настрій, а результатом тому став повний зал глядачів.

05

Цікавим та доповнюючим сюрпризом для усіх охочих стали декілька фотозон. Кожен бажаючий міг зробити фото на згадку на фоні різних зимових ілюмінацій. Ці новорічні задумки власноруч виготовили Петро та Олена Цап.

06

Кожен із батьків дітей–учасників вніс частинку свого часу та праці для цього різдвяного вечора, а особливо Алла Дяденко, яка кропітливо прикрашала сцену.

07

А як же свято без подарунків?! Тож після слів подяки та духовних настанов, отець Роман Довганич та його помічники роздали усім учасникам та присутнім дітям солодкі пакунки. А учням церковної школи ще й пам’ятні чашки із зображенням Свято-Троїцької церкви та різдвяним побажанням.

08

Дякуючи Богу, організатори свята висловлюють щиру подяку учасникам, вихователям церковної школи, батькам, дітям, працівникам будинку культури, постійним благодійникам, а їх чимало і про кожного можна розповісти багато добрих слів, тож постійно молимося за них. Нехай береже вас Бог!

09

Це незабутнє свято, це незабутній час!

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

10

11

12

13

14

15

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ109