Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Розпочалися ІІІ катехізаторські курси, ініційовані Місіонерським відділом Київської єпарії

14 ноября 2018, 16:59, Киев

14 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та за ініціативи Місіонерського відділу Київської єпархії відкрилися ІІІ безкоштовні чотиримісячні Катехізаторські курси для всіх бажаючих.

Молебень перед початком катехізаторських курсів звершив вікарій Київської єпархії Високопреосвященнійший архієпископ Варсонофій якому співслужили голова місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков та співробітники відділу. Після суспільної молитви архієпископ Варсонофій передав усім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та побажав слухачам успіху у навчанні та підвищенні свого рівня богословської освяти та духовного стану.

Раз на тиждень щосереди о 19:00 заняття будуть проходити в Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору на честь Воскресіния Христова. Головна мета катехізаторських курсів – це підвищення рівня богословської освіти прихожан Української Православної Церкви.

Слухачам курсів, яких у цьому році записалося 115 чоловік, пропонуються 3 дисципліни: Четвероєвангеліє, Богослів'я церковних Таїнств та Історія Християнської Церкви.

Викладачами курсів є досвідчені фахівці. Серед них – перший заступник голови місіонерського відділу протоієрей Владислав Татарчук, член літургійної комісії Київської єпархії, протоієрей Дмитро Кушнірук, випускник Київської духовної академії і редактор Синодального видавничого відділу УПЦ. Четвероєвангеліє викладатиме відомий київський місіонер, проповідник і публіцист Сергій Комаров.

Після закінчення курсів тим, хто дисципліновано відвідував заняття, буде видаватися сертифікат про проходження місіонерських курсів.

Всім випускникам курсів буде запропоновано брати участь в житті Церкви: допомагати під час богослужінь, волонтерство, місіонерське служіння, відвідування онкоцентрів і опіка християн, які перебувають в місцях позбавлення волі, центрів, де лікують алко- і наркозалежних, а також участь в огласительних бесідах перед таїнством вінчання і хрещення для мирян.

До навчання може приєднатися у будь який час кожний бажаючий.

Довідки та запис за тел.: 067 963 68 48 Оленаmitropolia.kiev.ua120