Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Перший заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ взяв участь в урочистому засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України

12 ноября 2018, 14:04, Киев

12 листопада 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте засідання з нагоди 10-ї річниці заснування Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН. Захід провели у залі колегії Міністерства освіти і науки України.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в засіданні взяли участь голова Учбового Комітету при Священному Синоді УПЦ Високопреосвященніший архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та Перший заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

Почесне зібрання очолила міністр Лілія Михайлівна Гриневич. Зокрема відбулось обговорення найбільш важливих питань щодо викладання у світських школах предметів духовно-морального спрямування, ліцензування вищих духовних навчальний закладів та відкриття релігійних шкіл, стан та перспективи державного визнання дипломів, наукових ступеней і всених звань, виданих духовними навчальними закладами.

Від імені Предстоятеля УПЦ архієпископ Климент привітав Міністра освіти і науки України Лілію Михайлівну Гриневич та членів Громадської ради із ювілейним засіданням, а також побажав Божої допомоги у подальших звершеннях на благо Української держави та розквіту духовності молодого покоління.

Присутні також привітали заступника голови Громадської ради Юрія Євгеновича Решетнікова із 50-річчям від дня народження. Пані Міністр вручила Ю. Решетнікову почесну грамоту Кабінету Міністрів України за визначний внесок в роботу Міністерства освіти і науки.

Довідково.

Наказ МОН «Про створення при Міністерстві освіти і науки України громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями» від 20.10.2008 № 941.Мета діяльності: створення ефективних організаційних та правових умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, забезпечення відкритості діяльності Міністерства освіти і науки України, врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання його рішень, сприяння всебічному забезпеченню свободи совісті та подальшої гармонізації державно-конфесійних відносин в галузі освіти, підтримання постійного діалогу із Церквами та релігійними організаціями, більш ефективного використання їхнього потенціалу у виховному процесі.

mon.gov.ua, news.church.ua125