Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Паломництво до святінь Сербії та Чорногорії

30 октября 2018, 10:01, Сербия

З 19 по 30 жовтня 2018 року, з благословення Високоприосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, настоятель Петро-Павлівського храму с. Кротовщина Великобагачанського району протоієрей Василій Іваничко разом з прихожанами, дитячими колективами «Родинонька» і «Веселка» та кліриком Спасо-Преображенського Мгарського монастиря протоієреєм Борисом Кондратом здійснили паломницьку поїздку по монастирях і святих місцях Сербії та Чорногорії.

04

Відправною точкою став Свято-Вознесенський чоловічий монастир в Банченах. Паломники були приємно вражені гостинністю братії монастиря, побували на літургії , вечірній молитві, а також відвідали дитячий прихисток при святій обителі.

01

Отримавши такий духовний заряд вирушили у паломництво по Балканах. Зупинились в столиці Сербії Белграді в жіночому монастирі Раковиця, де похований Патріарх сербський Павел, відомий подвижник Сербської церкви, якого ще за життя вважали святим. Сестри монастиря зустріли паломників дуже гостинно, надавши нічліг і трапезу на протязі двох діб. Крім участі в богослужіннях монастиря, для паломників були організовані екскурсії містом, а також надано концертний зал з апаратурою, афішами, програмками і всім необхідним для виступу дитячих колективів. Концерт пройшов на високому духовному рівні з надзвичайно теплим прийомом і підтримкою глядачів.

На наступний день, отримавши благословення ігуменії Євгенії, паломники вирушили в нелегку дорогу до монастиря Острог. Отримали можливість побачити і відчути на собі надзвичайну благодать Божої ласки. Потім відвідали старовинну столицю Чорногорії Цетіньє, де в монастирі мали можливість заспівати і прикластись до святинь. Естафету паломництва прийняв монастир Подмайне в місті Будві на березі Адріатичного моря, де мали можливість відпочити, здійснити морську прогулянку по «Будванській Рів'єрі», екскурсію старим містом, відвідали старовинний Троїцький храм, де заспівали молитви. Також покупалися в морі і на завершення влаштували імпровізований виступ на площі старого міста.

02

Наступного дня молилися в церкві Преподобної Параскеви Сербської, яка в цей день відзначала престольне свято. Після гостинної трапези з благословення братії монастиря Подмайне з гостинцями і піднесеним настроєм вирушили до останнього пункту паломництва - на берег Боко-Которської затоки в монастир Архангела Михаїла. Відпочили, підкріпились, помолились, в неділю зранку причастились на Літургії, після святкової трапези вдячно заспівали і вирушили в нелегку дорогу додому.

03

Шлях в 5000 км для багатьох був справжнім випробуванням, стрімкі серпантини Чорногорії підносили вище хмар, то глибокими ущелинами повертали нас до рідної домівки задоволеними, окриленими новими враженнями від пережитого і побаченого.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ119