Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Благодійний концерт за участі переможця шоу «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка

04 ноября 2018, 19:35, Горішні Плавні

4 листопада 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у великій залі Палацу культури і творчості м. Горішні Плавні відбувся благодійний концерт за участю викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Гажали, семінарського хору, колективів дитячої музичної школи, а також переможця шоу «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка.

 01

Організатори концерту ставили на меті подарувати слухачам радість від почутої духовно-вокальної музики, а також зібрати кошти для придбання медичного обладнання військовому шпиталю Збройних Сил України м. Лисичанська.

 02

У фоє палацу для гостей благодійного вечору було представлено фотовиставку соціально-патріотичної діяльності Полтавської єпархії Української Православної Церкви.

 03

На благодійний концерт завітав міський голова м. Горішні Плавні Дмитро Биков, заступники міського голови, жителі та гості міста, викладачі та студенти духовної семінарії.

 04

На концерті виступили: Віта Вікторівна Гажала; лауреат мiжнародного конкурсу-фестивалю «Перлина Fest», донька викладача семінарії протоієрея Михаїла Павлюка – Єлизавета Павлюк; два хори Полтавської мiсiонерської духовної семінарії та інші.

 05

Далі глядачі зустрічали неперевершений вокальний талант – переможця вокального шоу України «Голос країни 2017» – протоієрея Олександра Клименка.

 06

Цей концерт також має місіонерський характер, адже між піснями отець Олександр проповідував, розповідаючи людям різні притчи та повчальні історії.

 07

Зі словами подяки звернувся віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін: «Дорогі брати і сестри! Класичний грецький філософ Платон, один з тих, кого християнські святі отці назвали «християнином до християнства», говорив: «Допомога – це перешкода для існуючого або можливого зла». Сьогодні кожен з нас в тій чи іншій мірі, став частиною стіни, яка не пропускає в наш світ зло. Ті, хто оспівували християнську і моральну чистоту на цій сцені: наш гість найдобріший отець Олександр Клименко, Віта Вікторівна, Єлизавета, наші друзі – чудові музиканти і хлопці-семінаристи, нагадали про те прекрасне і високе, що змушує жити і радіти, що витісняє своїм позитивом, і, що дуже важливо, бажанням творити добро і добрими вчинками, бажання що закралося і обплутує нас – жити тільки для себе. Спасибі дорогі, як за вашу лепту в справі допомоги ранненим воїнам України, які перебувають в Лисичанському госпіталі, так і за те, що своїм бажанням потрапити на концерт духовної музики, ви подарували всім нам – борцям на, здавалося б, невидимому фронті порятунку душ - впевненість, що ми не самотні», – сказав Владика.

 08

Благодійний концерт зібрав близько 15000 гривень.

 09

Велика зала палацу була переповненою охочими зустрітися зі співочим священиком протоієреєм Олександром Клименком. Усі радісно дякували оплесками виконавцям, дарували квіти, а особливо гостю отцю Олександру, виступ якого, справив на глядачів позитивне враження.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

 10

 11

 12

 13

 14

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ112