Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Перший заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місонерства бере участь у роботі ХV Всеукраїнської конференції голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді УПЦ

02 октября 2018, 10:41, Херсон

У форумі беруть участь понад 100 учасників з усіх регіонів України. Синодальний молодіжний відділ проводить такі збори двічі на рік.

З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місонерства Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у форумі бере участь Перший заступник голови відділу Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

Урочисте відкриття Конференції відбулося з молебню, який очолив Глава Синодального відділу у справах молоді архієпископ Обухівський Іона. Відразу ж після молебню владика Іона передав благословення учасникам та гостям конференції Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

«Молодь вже сьогодні нарівні зі старшими поколіннями православних християн є обличчям нашої Матері Церкви, свідчить про Христа сучасному суспільству. Від того, наскільки кожен із нас буде прагнути наповнити своє життя і життя наших близьких істинно християнським духом, залежить, яким нинішнє століття побачить Святе Православ'я», — зазначив у вітальному слові Предстоятель.

Архієпископ Обухівський Іона зокрема наголосив, що «основним завданням конференції є ознайомлення людей, яким небайдужа доля підростаючого покоління, з напрацюваннями колег».

2 жовтня у другий день роботи конференції єпископ Веніамін виступив з доповіддю на тему: «Теотерапія книгой Іова: сонячні діти».

Серед учасників форуму — священнослужителі, волонтери та молодіжні активісти. На конференції будуть підведені підсумки Всеукраїнського фестивалю православної молоді «OrthоFest», який цьогоріч відбувся вперше. Також заплановані доповіді, презентації молодіжних проектів, які реалізовуються в єпархіях. Конференція завершить роботу 5 жовтня.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ192