Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Перший заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ взяв участь у Другій літній школі міжнародної методичної лабораторії для педагогів «Verba Magistri»

01 августа 2018, 11:43, Одесса

З 30 липня по 1 серпня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтаського і Миргородського Филипа, на запрошення директора Українського науково-дослідного і освітнього центру вивчення Голодомору, доктора історичних наук Людмили Гриневич, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін взяв участь у Другій літній школі міжнародної методичної лабораторії для педагогів “Verba Magistri”. Лтня школа діє з 28 липня по 11 серпня в місті Чорноморську Одеської області.

Організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Громадська організація “Український науково-дослідний і освітній центр вивчення Голодомору” і Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області.

31 липня для педагогів – слухачів Літньої школи Владика Веніамін прочитав доповідь на тему «Механізми геноциду: руйнування Церкви і духовності українського народу: від 1920-го до 1938-го».

У багатьох країнах Світу спостерігаємо важливі інновації в галузі освіти, відбувається це і в сучасній Україні, де триває процес розбудови Нової української школи.

Літня школа пропонує інтенсивний курс навчання і спілкування з відомими науковцями, педагогами-методистами, а також студентами - вчителями з різних регіонів України.

Слухачі школи дізнаються про нове в академічних дослідах історії Голодомору та інших випадків голоду в Україні та Світі, зумовлених голодотворною політикою різних урядів, а також попрактикуються у використанні сучасних методик викладання цих важливих і водночас складних тем.

Програма передбачає поєднання академічних лекцій, майстер-класів, дискусій, кінопоказів та цікаві екскурсії. Серед тренерів Літньої школи цього року – провідний дослідник історії Голодомору, професор Станіслав Кульчицький (Україна), відома педагогиня, директорка освітнього напряму Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) Валентина Курилів (Канада) та ін.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ212