Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Благодійний концерт «Улюблені оперні арії, романси і пісні»

23 марта 2018, 19:55, Горішні Плавні

23 березня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у великій залі Палацу культури і творчості м. Горішні Плавні відбувся благодійний концерт «Улюблені оперні арії, романси і пісні» викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Вікторівни Гажали, організований відділом культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради за підтримки міського голови Дмитра Генадійовича Бикова.

Мета заходу: збір коштів для 59-го військового мобільного шпиталю Збройних Сил України м. Северодонецька.

На благодійний концерт завітав міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Угнічева, жителі та гості міста, викладачі та студенти семінарії.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін: «Дорогі брати і сестри, зараз великопісний період, а це час, коли з-під холодного снігу нашого матеріалізму, пробивається весна людяності, оголення душі і духу. І чудово, якщо нам хтось, чи щось допомагає посилено це відчути. Сьогодні, завдяки нашій професурі скрипкових ключів – шанованих співаків і музикантів ми змогли зняти ще один наносний шар буденності і відчути себе людиною. І подвійно приємно і радісно, що крім музичного катарсису – очищення, ми з вами взяли участь і в не менш важливому для душі кожного з присутніх тут – справі милосердя. Так нам вдалося зібрати матеріальну допомогу у кількості 8 760 гривень для наших співвітчизників, які перебувають на лікуванні у 59-му військовому мобільному госпіталі міста Северодонецька. Окрема подяка відділу освіти, територіальному центру соціального обслуговування "Калина" та відділу культури нашого міста, від яких надійшла майже половина, і кожному, кожному з Вас, хто вміє відчувати прекрасне і в першу чергу переживати за джерело краси в нашому навколишньому світі – людину. Бережи Вас Бог!» – сказав Владика.

Зала, де панувала чудова та піднесена атмосфера, була заповнена вдячними цінителями неповторного світу музичного мистецтва.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ135