Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Співробітники Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ взяли участь у черговому засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при МОН

21 декабря 2017, 10:44, Киев

21 грудня 2017 року в залі засідань Міністерства освіти і науки України відбулося заключне засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями при МОН у 2017 році. З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у засіданні взяли участь співробітник відділу священик Георгій Оніпко та секретар відділу Ковальчук Ірина Петрівна.

Під час засідання Громадської ради обговорювались наступні питання:

1. Про роботу Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.

2. Підведення підсумків діяльності Громадської ради у 2017 р.

3. Розгляд проекту плану діяльності Громадської ради на 2018 р.

4. Різне.

Роботу засідання розпочав Голова громадської ради Марущенко В.С., який ознайомив присутніх з результатами роботи Громадської ради у 2017 році. Далі члени ради розглянули план діяльності Громадської ради на 2018 рік. На наступний рік було запропоновано провести низку засідань Громадської ради, зокрема провести два виїзних засідання, у місті Дніпрі у березні та у місті Одесі у квітні. Після розгляду даного питання секретар Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви Ковальчук Ірина Петрівна презентувала усім присутнім навчальний посібник для учнів 7 класу з духовно-морального курсу «Біблійна історія та християнська етика», одним з авторів якого є співробітник Синодального відділу Рогова Олена Георгіївна. Даний підручник був розроблений та виданий за підтримки Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви.

Наприкінці засідання Громадської ради Голова комісії з державного визнання наукових ступенів та вчених звань, виданих вищими духовними навчальними закладами, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Шевцов А.Г. ознайомив членів Громадської ради з результатами діяльності очолюваної ним комісії напротязі 2017 року.

Прес-служба Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви144