Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

У приміщенні Хмельницького Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання круглого столу з питань викладання предметів духовно-морального спрямування

15 ноября 2017, 11:59, Хмельницкий

15 листопада 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбулося засідання круглого столу з питань викладання предметів духовно-морального спрямування на тему: «Формування ціннісних орієнтацій особистості» та виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

До Хмельницького прибули представники сусідніх областей: Рівненської, Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Київської, Одеської. Учасників засідання круглого вітали: Решетніков Юрій Євгенович, заступник голови Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, Берека Віктор Євгенович, ректор Хмельницького ОІППО, Ящук Інна Петрівна, депутат Хмельницької обласної ради, Дупляк Т.В., заступник директора департаменту освіти і науки. З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ в даному заході взяла участь секретар відділу Ковальчук Ірина Петрівна.
Від Укра
їнської Православної Церкви в засіданні взяли участь православні викладачі протоієрей Олександр Дацюк - секретар Хмельницької єпархії, завідуючий кафедри українського православ’я і теології Хмельницького інституту МАУП, кандидат богослов’я та протоієрей Михайло Варахоба. Теми виступів: 1) Особа та авторитет викладача як запорука результативності вивчення предметів морально-етичного спрямування учнями та студентами; 2) Доцільність впровадження християнської етики в ЗОЗ.

Ковальчук Ірина Петрівна виступила з доповіддю «Досвід впровадження програми «Біблійна історія та християнська етика» і представила останній проект Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ – диск з програмою та навчальним посібником для 7 класу з предмету «Біблійна історія та християнська етика».

На засіданні обговорювали питання: стан викладання предметів духовно-морального спрямування у навчальних закладах Хмельницької області, проблеми та перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування; механізми впровадження предметів духовно-морального спрямування у закладах освіти та інтеграція матеріалів духовно-морального спрямування у процес викладання загальноосвітніх дисциплін.

hoippo.km.ua133