Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Перший заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ єпископ Новосанжарський Веніамін прийняв участь у роботі ХІІІ Всеукраїнської конференції Синодального молодіжного відділу УПЦ

05 октября 2017, 15:26, Бердянск

З 2 по 5 жовтня 2017 року, в Бердянську пройшла ХІІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді Української Православної Церкви. Понад 80 учасників з усіх регіонів України зібралися на традиційний форум, який двічі на рік проводиться Синодальним молодіжним відділом.

Цьогорічну конференцію прийняла Бердянська єпархія. Урочисте відкриття роботи розпочалося з молебню на початок доброї справи. Очолив богослужіння голова Синодального відділу у справах молоді архієпископ Обухівський Іона.

Привітання учасникам надіслав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. З вітальним словом виступив також єпископ Бердянський і Приморський Єфрем. Архієпископ Іона розповів про діяльність очолюваного ним Синодального відділу по роботі з молоддю за півроку після останньої конференції, що проводилася в селищі Лазурному на Херсонщині.

З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства Української Православної Церкви митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у засіданні взяв участь Перший заступник голови відділу єпископ Новосанжарський Веніамін. У другій день роботи конференції Владика Веніамін виступив з доповіддю на тему: «Вплив економіко-центричної освіти на формування сучасної молоді».

Також серед доповідачів форуму — єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, переможець національного шоу «Голос країни» протоієрей Олександр Клименко та інші.

Уперше в програмі форуму окремим напрямком пройшла зустріч молоді — представників волонтерського руху з різних регіонів України. Молодь представила власні нові проекти та своє бачення участі священнослужителів у втіленні молодіжних ініціатив.

На протязі чотирьох днів, окрім робочих засідань, була запропонована екскурсійна програма святими місцями Бердянська та околиць. 4 жовтня у кафедральному соборі, де зберігається чудотворна ікона Божої Матері «Троєручиця-Бердянська», було звершено Божественну літургію за участю учасників конференції.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ99