Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

Друга сертифікатна освітня програма «Основи християнського богослов’я» відкрилася у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса у м. Вінниці

03 октября 2017, 10:31, Винница

3 жовтня у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса у м. Вінниці відбулося урочисте відкриття другої сертифікатної освітньої програмі «Основи християнського богослов'я». Це спільний проект Донецького національного університету імені Василя Стуса та Вінницької єпархії Української Православної Церкви за підтримки Управління у справах національностей і релігій Вінницької облдержадміністрації.

Урочистості розпочав ректор ДонНУ Роман Гринюк. Він привітав присутніх викладачів та слухачів курсів і побажав успіхів у навчанні. У своєму виступі ректор підкреслив, що вважає цю програму не лише освітнім, а й соціальним проектом, який є особливо актуальним в той час, коли на сході країни триває війна, а Україна в цілому переживає складний період становлення. «В цей час – наголосив Роман Гринюк – суспільству потрібні доброта, порядність, чесність. Саме ці якості, які базуються на християнських вірі, надії і любові, будуть виховувати викладачі у слухачів програми, щоби вони у свою чергу несли ці ідеї у суспільство».

Митрополит Вінницький і Барський Симеон у своєму слові подякував ректору і керівництву вузу за плідну співпрацю, завдяки якій відбулася перша програма, і її випускники сьогодні втілюють отримані знання у якості педагогів, викладачів недільних шкіл, соціальних працівників. Архіпастир привітав учасників другої освітньої програми і, нагадавши народну мудрість: «Без Бога ні до порога», благословив усіх на початок навчання.

Перед слухачами виступили випускники першої програми «Основи християнського богослов'я» і поділилися своїми враженнями від неї. Зокрема Богдан Овчаренко відзначив, що навчання було цікавим і корисним, а атмосфера, що була створена педагогами, допомогла слухачам згуртуватися і стати справжніми друзями.

На відкритті виступили викладачі першої програми доктор філософських наук, професор кафедри філософії ДонНУ Володимир Попов та протоієрей Володимир Пучков. Потім тьютор програми кандидат історичних наук Олена Скопова познайомила слухачів з іншими викладачами та розповіла про навчальні дисципліни і практичні заняття, які чекають на них впродовж наступних восьми місяців.

По закінченню урочистої частини відбулося перше заняття з предмету Релігієзнавство, яке провів кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії ДонНУ Віталій Білецький.

Прес-служба Вінницької єпархії
Фото прес-служби Вінницької єпархії та прес-служби ДонНУ імені В. Стуса
orthodox.vinnica.ua137