Обратите внимание

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому Всеукраїнському конкурсі православних педагогів
02.06.2014, 12:10
Зміни МОН України до Типових начальних планів щодо викладання курсів духовно-морального спрямування
30.05.2014, 11:38
ВНИМАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ! Дополнительная информация о курсе "Библейская и стория и христианская этика"
05.04.2013, 10:52
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО ПРОВОДИТЬ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ-БЕСІДИ НА БАЗІ ПНПУ ІМ. КОРОЛЕНКА
31.10.2012, 10:11
Задать интересующий вопрос и поучаствовать в обсуждении актуальных тем мы также можем в социальной сети "В КОНТАКТЕ"
16.03.2012, 13:44
РОЗПОЧАВ РОБОТУ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ З ПИТАНЬ ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ МОРАЛЬНО-ДУХОВНОГО СПРЯМУВАННЯ
15.03.2012, 12:20
Православный спортивно-туристический клуб "КРОК"
07.02.2012, 11:26
Изменения в работе форума.
30.01.2012, 18:42

Ссылки

Полтавская Епархия Украинской Православной Церкви Мгарский монастырь. Журнал «Мгарскій колоколъ»
Православие.Ru
Молодость не равнодушна Полтавская Миссионерская Духовная Семинария
Украина Православная
Официальный сайт Казанской епархии Паломнический Центр при ОВЦС УПЦ
АПОЛОГЕТ - всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста  

Код нашей кнопки

11 грудня 2012 року в Києві відбувся Всеукраїнський семінар, присвячений питанням релігійної освіти та катехізації в Україні

11 декабря 2012, Киев

11 грудня 2012 року з благословення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, Синодальним відділом релігійної освіти, катехізації та місіонерства був проведений Всеукраїнський семінар, присвячений проблемам релігійної освіти та катехізації в Україні. Семінар проходив в актовій залі Успенської Києво-Печерської лаври. В роботі семінару взяли участь приблизно 84 особи, серед яких 43 представники з 30 єпархій Української Православної Церкви, начальник відділу Головного управління освіти і науки м. Києва Фіданян М.Г.,32 вчителі та методисти з м. Києва та представники засобів масової інформації.

Після початкової молитви "Царю небесний" роботу семінару розпочав Високопреосвященніший митрополит Полтавський та Миргородський Филип, голова Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви, звернувшись до присутніх зі вступним словом.

Далі було надано слово Роговій О.Г.,старшому викладачу кафедри філософії Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка презентувала методичні напрацювання з курсів духовно-морального спрямування.

В ході роботи семінару були заслухані доповіді директора громадської організації "Україна Православна" О.В. Бойко-Бойчука на тему: "Сучасний стан і тенденції розвитку України, як актуалізація релігійної освіти й катехізації"; начальника відділу Головного управління освіти і науки м. Києва О.Г. Фіданян на тему: "Сучасний стан викладання культурологічного курсу "Християнська етика в українській культурі" в ЗОНЗ м. Києва"; співробітника Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви, співробітника громадської організації "Україна Православна" ієрея Андрія Кудрявцева на тему: "Про задачі та форми катехізаторської роботи Української Православної Церкви в сучасних умовах (за матеріалами концепції: "Релігійна освіта й катехізація як головна місія православної церкви")"; завуча коледжу ім. В.Сухомлинського Л.С.Євсюкової на тему: "Досвід православних ініціатив в ЗОЗ (на прикладі колежу ім. В. Сухомлинського м. Києва)"; головного редактора газети «Родительский комитет» ієрея Олександра Каневського на тему: "Всеукраїнська газета "Родительский комитет" та єпархії - можливості взаємної підтримки". Під час роботи семінару доповідачі відповіли на запитання аудиторії та дали практичні рекомендації з приводу процесу впровадження предметів духовно-морального спрямування в українських школах. В кінці роботи семінару Високопреосвященніший митрополит Филип висловлив побажання, щоб робота подібних семінарів в подальшому носила постійний характер.

З матеріалами Всеукраїнського семінару та доповідями учасників можна буде ознайомитися на нашому сайті трохи пізніше.

Прес-служба Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви2256